עברית
العربية
בית ספר
שועפאט לבנות א
הגדרת הייחודיות

אנו שואפים להישגים וערכים בחברה משתנה

מה שמייחד את הבית ספר

אנו מאמינים ביכולות של תלמידנו, בית ספרו בעל מוניטין והיסטוריה ארוכה של תחרויות והשתתפויות בתוכניות שונות המשרתות את בנות בית הספר. החינוך מתבצע בדרכים מתודולוגיות, תוך התחשבות בקידמה טכנולוגית ופיתוח, בה קיימות שתי מעבדות מחשבים. 

בנוסף אבזור רוב הכיתות בציוד מחשוב  ואינטגרציה של מספר נושאים. בנוסף, הצוות הוא יוזם ויעיל עם כישורים מדעיים גבוהים
אחוז המורות (המחזיקות בתואר השני + חוקרים) הוא כמעט 50%, מה שהופך את בית הספר לחלוץ ולבתי הספר היוקרתיים במזרח ירושלים מבחינה אוריינטלית איכותית וחינוך יעיל.

קרא עוד
סגנון היצירתיות שלנו

בית הספר הוא הדרך הטובה ביותר ללמוד טוב יותר, ואת האישיות הבטוחה.סגנון ההוראה מאופיין במיומנויות המאה ה -21 ומתמקד בחינוך עמיתים, פתרון בעיות, ניסויים, שגיאות, דרמה ומשחק תפקידים. בית הספר מבחין בין תקשורת לתלמידים
מורים ומנהלים והקצאת  הדרכות  וחינוך חינוכיים, מרכז חינוכי, סיורים חינוכיים ופנאי ושיתוף פעולה עם מוסדות
כגון נוער, יזמי נוער, פרלמנט בריאות וסביבה, האוניברסיטה העברית, הספרייה הלאומית והמוזיאונים.

קרא עוד
החזון החינוכי שלנו

החזון שלנו מבוסס על הצורך לספק הזדמנויות שוות לכל התלמידים על מנת להבטיח הישגי תלמידים טובים יותר ומיומנויות חשיבה גבוהה יותר וביקורת בונה אודות הישג העצמי ומצוינות של התלמיד והטמעת ערכים אנושיים ודתיים (תוכנית המצוינות) ולהיטיב עם ההתפתחויות המדעיות והטכנולוגיות ולעבוד על תוכנית המחשוב של המאה ה -21 ופועלת להפיכת בית הספר לבית ספר ציבורי. אנו מבחינים במגוון שיטות הערכה.

קרא עוד
חינוך וקהילה

מאחר שבית הספר שלנו הוא חלק מהחברה, והוא משפיע עליו והחברה משפיעה בחזרה, ובשיתוף פעולה עם ההורים, דגש על הטמעת ערכים אנושיים במספר תחומים.
עבודה התנדבותית אשר מעודדת ביטחון עצמי של התלמידיםומעלה  את ההערכה העצמית, הכבוד וקבלת האחר, כאשר בית הספר מתעד את הביקור ואת אירוחם של כמה מוסדות כמו  בית הקשישים, כוכב העתיד, בתי חולים כגון מחלקת ילדים בבית החולים הדסה. אנחנו גם עובדים על שיקום סטודנטיות להעביר הרצאות בנושאים שונים כגון אינטרנט מאובטח כדי לפתח את רוח המנהיגות, ניהול ואחריות של תכנון וביצוע משימות. בנוסף פעילויות כמו לקטוף זיתים ,צופיות וכל זה קורה כדי לצייר חיוך על פניהם של אחרים.

קרא עוד
פרטים כלליים:
שם המנהל/ת:
סוזאן ח'טיב
מספר תלמידים:
866
מספר מורים:
56
מספר כיתות:
0
טלפון:
025402107
דוא"ל
suzankhateeb@gmail.com
פקס:
025817634
כתובת:
שועפאט - רחוב אלכנסאא 2